Ürün Renkler

Ürün Hakkında

CORAL-CORAL LINE

 

CORAL-CORAL LINE

ZARAFET  VE SAĞLAMLIK TEK BİR KALİTE KARODA

Yüksek dayanıklılığa sahip, şık, aynı zamanda esnek tasarım seçenekli, güçlü ağır kontrat karo mu arıyorsunuz? O halde, Coral-Coral Line Karo halı koleksiyonumuza bakmak isteyebilirsiniz. Coral-Coral Line ailesinde bulunan ürünlerini birleştirerek sınırsız bir kombinasyon ve uyum oluşturmak mümkündür.

Coral-Coral Line, şık asimetrik çizgili tasarımlı, katmanlı bukle, çözelti polyamid boyalı, 50 cmx50 cm ebadında, ağır kontrat bir karo halıdır.

Coral-Coral Line, lekeye karşı ve renk değişimine karşı son derece dayanıklıdır. Coral-Coral Line, EN 985 tekerlekli sandalye testinden A derece alarak geçmiş ve ISO105802 ile ilgili yüksek solmazlık testine tabi tutulmuştur.

Coral-Coral Line Karo halısı, birçok heyecan verici tasarım seçenekleri sunan zıt renk kombinasyonlarına sahiptir ve aynı zamanda Coral-Coral Line' ın düz ve çizgili tonlarını tamamlamak üzere renklendirilmiştir. Coral-Coral Line, öğrenci yurtları, üniversiteler, okullar, mağazalar, ofisler, oteller, kamusal alanlar ve ticari binalar için ideal plank halı seçimidir.

Coral-Coral Line karolar ayrıca EN13501-1’E göre BflS1 yanıcılık testine tabi tutulmuştur ve Ultra Fresh anti-microbial ve anti-mantar özelliklerine sahiptir.

Incati Coral-Coral Line, bitümen tabanlı bir ürün olup, hiç bir çözücü ve PVC içermez, doğa dostu bir tabana sahiptir, nem rutubet oluşturmaz ve halının altında oluşacak bakterilere ortam oluşturmaz.

Yanma direnci: BflS1 EN 13501-1 

Tekerlekli sandalye: Sınıf A EN985 

Benzer Ürünler

Fırsat Ürün!

Fırsat Ürün!

Fırsat Ürün!

Fırsat Ürün!

Fırsat Ürün!

Adresimiz

Kozyatağı Mahallesi Abdülezelpaşa Sokak No 16 istanbul

E-Mail

satis@zemintasarimi.com

Telefon

+90-216-390-1773

Mobil

+90-532-363-8010

Bizi takip edin

İstanbul'un heryerine hemen geliyoruz,
sunum ve ücretsiz keşif yapıyoruz.
Hemen Arayın!