Ürün Renkler

Ürün Hakkında

Masif parke yer döşemesi olarak inşaat ve dekorasyon sektöründeki en eski alışkanlıklardan biri olup kalitesiyle de sizi kesinlikle yanıltmayacak bir üründür!

Masif parke yalnızca bir parke türü değil aynı zamanda diğer ahşap zemin kaplamalarının kendisiyle kıyaslanarak değerlendirildiği bir estetik standardıdır. Diğer zemin malzemelerinin aksine masif parke bir statü ve seçkinlik simgesidir. Ayrıca uzun ömürlü, ısı ve ses izolasyonu sağlaması, sistre olabilmesinden dolayı da yıllardır tercihlerimiz arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Masif parke döşendiği ortamlara kendisine özgü bir sıcaklık, güvenilirlik ve kalıcılık duygusu kazandırır , bu izlenimi diğer zemin kaplamalarıyla elde etmek mümkün değildir. Estetik üstünlüğünün yanı sıra masif parke döşendiği ortamın emlak değerine de önemli ölçüde katkı yapar.

Bütün bu avantajlara ek olarak değişik ağaç çeşitleri, farklı kalite sınıfları, farklı cila alternatifleri masif parkeye neredeyse tüm diğer zemin kaplamalarından daha fazla görüntü ve renk alternatifi verir.

ZEMİN TASARIMI olarak bir kere yere döşendiğinde kuşaklar boyu güzelliğini ve özelliğini yitirmeden hizmet verebilecek olan bu evladiyelik malzemeyi firmamız güvencesiyle sizlere sunmaktan gurur duymaktayız…

Adresimiz

Kozyatağı Mahallesi Abdülezelpaşa Sokak No 16 istanbul

E-Mail

satis@zemintasarimi.com

Telefon

+90-216-390-1773

Mobil

+90-532-363-8010

Bizi takip edin