Ürün Renkler

Ürün Hakkında

COBALT-COBALT LINE

 

COBALT

AĞIR TİCARİ KULLANIM İÇİN SON DERECE DAYANIKLI KARO HALILAR

Cobalt Karo halısı, ağır ticari kullanıma uygun, son derece dayanıklı, 50x50 cm ebadında, katmanlı bukle karo halı kolleksiyonudur. Bu ürün A Sınıfı tekerlekli sandalye ve UV testinden tamamen geçmiştir, ciddi anlamdaki basınçlara karşı bile yüksek dayanıklılık ve kalite sergilemektedir.

AĞIR TİCARİ UYGULAMALARDA GÜVENLİ BİR SEÇİM

11 adet maharetle dokunmuş düz renklerin varlığı, karo desenlerinin oluşturulması ve kombine edilmesi için pek çok seçenek sağlamaktadır. Dahası, Cobalt Karo halı kolleksiyonu; şık, asimetrik, çizgili tasarıma sahip Cobalt Line kolleksiyonunun tamamlayıcısı durumundadır. Her iki kolleksiyon da, 4 m eninde duvardan duvara olarak üretilebilmektedir; böylece, eğitim kurumlarında, bakım evlerinde, misafirhane işletmelerinde ve ofis alanlarında olmak üzere geniş bir yelpazede karma kullanım için çok uygun hale gelmektedir.

Incati Cobalt Karo halı, bitümen tabanlı bir ürün olup, hiç bir çözücü ve PVC içermez, doğa dostu bir tabana sahiptir, nem rutubet oluşturmaz ve halının altında oluşacak bakterilere zemin oluşturmaz.

Yanma direnci: BflS1 EN 13501-1 

Tekerlekli sandalye: Sınıf A EN985 

Benzer Ürünler

Fırsat Ürün!

Fırsat Ürün!

Fırsat Ürün!

Fırsat Ürün!

Fırsat Ürün!

Adresimiz

Kozyatağı Mahallesi Abdülezelpaşa Sokak No 16 istanbul

E-Mail

satis@zemintasarimi.com

Telefon

+90-216-390-1773

Mobil

+90-532-363-8010

Bizi takip edin

İstanbul'un heryerine hemen geliyoruz,
sunum ve ücretsiz keşif yapıyoruz.
Hemen Arayın!